• autor: AlekSS, 2014-08-18 13:00

Chotowa 2014

Więcej w rozwinięciu

Obóz w Chotowej nasz rocznik przepracował praktycznie w 100% ,wszystkie założenia treningowe zostały wykonane ,a chłopcy chyba pierwszy raz otrzymywali pochwały za bardzo duże zaangażowanie w trening i to nie tylko od trenera ,ale też od osób postronnych BRAWO !!

Od pierwszego dnia ostro ruszyliśmy odbył się trening popołudniowy oraz wieczorny na siłowni,w pozostałe dni odbywały się 4 treningi poranny 30 min czyli rozbieganie 2 x 10 min + 10 min ćwiczeń, przedpołudniowy 2 h gdzie pracowaliśmy w pierwsze 4 dni nad wytrzymałością ,a w pozostałe nad motoryką,trening nr 3 to dwu godzinne zajęcia techniczno-taktyczne ,trening nr 4 przez pierwsze 4 dni odbywał się na siłowni gdzie pracowaliśmy nad wytrzymałością mięśni przy niewielkich obciążeniach co trwało około 1 h 15 min,pozostałe dni to street soccer lub w późniejszym okresie odpoczynek.

Z atrakcji zaliczyliśmy basen, park linowy,kajaki oraz grilla z karaoke:)

Odbył się również chrzest gdzie "przyjęliśmy do drużyny" Michała Majkowskiego i Mateusza Zyśk Gratulację :)

Na obozie chłopcy otrzymali też wyróżnienia i nagrody za sezon 2013/2014 oraz za wyścigi kajakowe Wyróżnienia otrzymali :

Konrad Nosek i Przemek Bielski - Wyścigi kajakowe

Janek Szulkowski - najwięcej bramek i asyst

Daniel Sulich - największe zaangażowanie i najlepszą postawę na treningach

Piotr Matak - najlepsza frekwencja na treningach

W czwartek zagraliśmy mecz kontrolny z 6-stą drużyną województwa Podkarpackiego DAP Dębica i w pierwszej połowie pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony remisując 1:,1 długo prowadziliśmy 1:0 po bramce Szulkowskiego, niestety w ostatnich minutach pierwszej odsłony po stałym fragmencie gry rywale wyrównali. W drugiej połowie chłopcom po jakichś 10 minutach "odcięło prąd" co było spowodowane tygodniem bardzo wysokich obciążeń treningowych, najpierw DAP wyszedł na prowadzenie 3:1 po około 5 min gry, w około 8 minucie Janek Szulkowski zdobył bramkę kontaktową strzałem "na raty" ,od tego momentu chłopcy już przestali biegać i drużyna z Dębicy zdobyła jeszcze 4 gole. Ale ogólnie z tego spotkania szczególnie z pierwszych 40 minut można było być zadowolonym.